ALLINtravel

WAKACJE Zadar

Szczegóły:

Wycieczka autokarowa

Hotel Donat*** - Zadar (Chorwacja)

TERMIN: 10 dni

WYŻYWIENIE: Śniadania i obiadokolacje

 

Program:


Dzień 1: wyjazd (Kraków, Katowice, Wrocław) w godzinach popołudniowych, przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry;

Dzień 2: przejazd przez Chorwację, dojazd do miejscowości ZADAR, zakwaterowanie, obiadokolacja;

Dzień 3-8: pobyt w hotelu z basenem położonym przy plaży, pokoje dwuosobowe (klimatyzowane);

WYCIECZKI W PROGRAMIE:

- City-tour Zadar zwiedzanie stolicy najpiękniejszych zachodów słońca;

- Šibenik i wodospady KrkaZwiedzanie z miejscowym kwalifikowanym przewodnikiem najstarszego miasta słowiańskiego w Chorwacji ze slynną Katedrą Św. Jakuba wpisaną na listę UNESCO, następnie przejazd do Parku Narodowego Krka z malowniczymi wodospadami - możliwość kąpieli pod jednym z najbardziej okazałych wodospadów - Sradinski Buk, powrót statkiem do autokaru;

Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną;

Dzień 10: powrót do miejsca wyjazdu w godzinach popołudniowych;

 

 

Świadczenia: Przejazd autokarem klasy LUX, 7 noclegów w Hotelu *** z basenem, wyżywienie HB(śniadania i obiadokolacje), dwie wycieczki, miejscowi przewodnicy, ubezpieczenie KL/NNW, opieka pilota, taksa klimatyczna;

 

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

 

 - Split i Trogir - Zwiedzanie stolicy Dalmacji - Splitu z niesamowitym Pałacem Dioklecjana wpisanym na listę UNESCO, następnie przejazd do Trogiru i zwiedzanie zachwycającej starówki, wszystko pod okiem kwalifikowanej miejscowej przewodniczki.

 

 - Fish Picnic - Park Narodowy Kornati - Rejs statkiem wzdłuż pobliskiego archipelagu.

Wycieczka składa się z trzech punktów:

- przystanek na wyspie z przepiękną plażą Levrnaka, widoczność do 15 m pod powierzchnią wody.

- przystanek na wysepce Murter z możliwością wejścia na wzniesienie z pięknym widokiem na archipelag.

- przystanek w portowej miejscowości. Jest to wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego piękno, opalanie się, kąpiel, śpiew, dobre lokalne wina i świeżą, pieczoną rybę - wszystko w urokliwym otoczeniu dalmatyńskiego krajobrazu.

 

 - Winiarnia - Degustacja wina w jednej z najlepszych winiarni w całym rejonie Zadaru. Oprócz wysokiej klasy win będziemy mięli okazję spróbować wyrabianej na miejscu oliwy z oliwek, a do niej dostaniemy przekąski w postaci chleba i sera. Na koniec będzie możliwość zakupu win, oliwy z oliwek czy rakiji.

 

 - Jeziora Plitwickie – Jedno z najbardziej znanych i najpiękniejszych miejsc w Chorwacji, które powinno być obowiązkowym punktem zwiedzania. Park ten nie bez powodu został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jego największą atrakcję stanowi zespół 16 jezior krasowych połączonych ze sobą pięknymi wodospadami. W parku znajdują się trasy, które można pokonać pieszo – a będzie to spacer wyjątkowo przyjemny. Trasy prowadzące przez drewniane pomosty łączące jeziora i wodospady dają możliwość podziwiania nie tylko otaczającego Was krajobrazu, ale również świata podwodnego.

 

 

Zobacz galerię wycieczki

OPIS HOTELU:

 

Hotel Donat znajduje się tuż przy żwirowej plaży, na terenie resortu Borik. Składa się z dwóch budynków: "Donat I" i "Donat II". Goście mają do dyspozycji zewnętrzny basen, ogromną przestrzeń resortu, piękną plażę, mogą też wybrać się na starówkę w Zadarze, do której można dojść w pół godziny. Aktywni urlopowicze z pewnością skorzystają z oferty sportów wodnych w okolicy.

Hotel chwalony jest za urozmaicone, świeże i bardzo dobre śniadania i obiadokolacje.

 

Dodatkowe informacje

Goście mogą za opłatą korzystać z udogodnień dostępnych w sąsiednim hotelu Falkensteiner Hotel Club Funimation Borik: centrum fitness oraz centrum wellness (sauna fińska, łaźnia turecka, kryty basen, ścieżka Kneippa, jacuzzi na świeżym powietrzu, łóżka wodne, masaże w pokoju relaksacyjnym, zabiegi kosmetyczne)

 

 

 

Biuro Podróży All In Travel

Ul. F. Stefczyka 79, 32 - 070 Czernichów

tel. +48 880 370 707

rezerwacje@allintravel.pl

KONTAKT