ALLINtravel


WAKACJE Orebić

Szczegóły:

Orsan*** - Orebić (Chorwacja - Półwysep Pelješac)

TERMIN: 10 dni

WYŻYWIENIE: Śniadania i obiadokolacje

 

 

Program:


Dzień 1: wyjazd (Kraków, Katowice, Wrocław) w godzinach popołudniowych, przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry;

Dzień 2: przejazd przez Chorwację, dojazd do miejscowości OREBIĆ, zakwaterowanie, obiadokolacja;

Dzień 3-8: pobyt w hotelu z basenem położonym przy plaży, pokoje dwuosobowe (klimatyzowane);

WYCIECZKA W PROGRAMIE:

Korčula - Zwiedzanie miasta zwanego "małym Dubrownikiem" pod okiem kwalifikowanej przewodniczki. Czas wolny (możliwość kąpieli z widokiem na piękną starówkę, zakup pamiątek, skosztowanie najlepszych lodów w regionie);

Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną;

Dzień 10: powrót do miejsca wyjazdu w godzinach popołudniowych;

 

Świadczenia: Przejazd autokarem klasy LUX, 7 noclegów w Hotelu *** z basenem, wyżywienie HB(śniadania i obiadokolacje), dwie wycieczki, miejscowi przewodnicy, ubezpieczenie KL/NNW, opieka pilota, taksa klimatyczna;

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

- Dubrownik (Perełka Adriatyku) - Wspaniały spacer po zabytkowym Dubrowniku z miejscową przewodniczką. Czas wolny dla siebie ( możliwość kąpieli na pobliskiej paży z widokiem na starówkę, wejście na mury obronne, wjazd kolejką na wzgórze Srđ gdzie rozciąga się przepiękna panorama na całe miasto, zakupy na głównej ulicy Sratego Miasta w Dubrowniku - Stradun). Powrót w godzinach wieczornych na obiadokolacje.

 

- Mostar i Wodospady Kravica - Zwiedzanie przepięknego kamiennego miasta leżącego na terenie Bośni i Hercegowinie, zapoznanie się z historią miasta, spacer z miejscowym przewodnikiem, następnie przejazd nad zapierające dech w piersiach wodospady Kravica ( możliwość kąpieli), powrót w godzinach wieczornych do hotelu na obiadokolacje.

 

- Fish Picnic - Rejs statkiem wzdłuż pobliskiego archipelagu na wyspę lawendy HVAR. Jest to wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego piękno, opalanie się, kąpiel, śpiew, dobre lokalne wina i świeżą, pieczoną rybę - wszystko w urokliwym otoczeniu dalmatyńskiego krajobrazu.

 

- Winiarnia Matuško - Przejazd do znanej winiarni Matuško z możliwością skosztowania wina Dingač - najlepszego wina znanego w całym regionie. Spacer po piwnicach winiarni, możliwość zakupu win.

 

 

OPIS HOTELU:

 

Hotel położony nad samym morzem bezpośrednio przy żwirkowej plaży, z bardzo miłą obsługą i urozmaiconym wyżywieniem. Hotel charakteryzuje przyjemna atmosfera wypoczynku, widok na dalmatyńskie wyspy, w tym na urokliwą i zabytkową Korčule, na którą dopłynięcie zajmuje niecałe 15 minut. Wieczory spędzone przy regionalnej muzyce i lampce wina, nasycone miejscowym folklorem na pewno na długo pozostaną w pamięci.

 

 

Zobacz galerię wycieczki

Biuro Podróży All In Travel

Ul. F. Stefczyka 79, 32 - 070 Czernichów

tel. +48 880 370 707

rezerwacje@allintravel.pl

KONTAKT