ALLINtravel

WAKACJE Gradac

Szczegóły:

Wycieczka autokarowa

Hotel Sunce*** - Gradac (Chorwacja - Makarska)

TERMIN: 10 dni

WYŻYWIENIE: Śniadania i obiadokolacje

 

 

Program:


Dzień 1: wyjazd (Kraków, Katowice, Wrocław) w godzinach popołudniowych, przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry;

Dzień 2: przejazd przez Chorwację, dojazd do miejscowości GRADAC, zakwaterowanie, obiadokolacja;

Dzień 3-8: pobyt w hotelu z basenem położonym przy plaży, pokoje dwuosobowe (klimatyzowane);

WYCIECZKI W PROGRAMIE:

- Stone i winiarnia Matuško - Zwiedzanie miasta Ston, który posiada najdłuższe mury obronne w Europie. Na świecie tylko Mur Chiński jest dłuźszy. Następnie przejazd do znanej winiarni Matuško z możliwością skosztowania wina Dingač - najlepszego wina znanego w całym regionie. Spacer po piwnicach winiarni, możliwość zakupu win.

- Split i Trogir - Zwiedzanie stolicy Dalmacji - Splitu z niesamowitym Pałacem Dioklecjana wpisanym na listę UNESCO, następnie przejazd do Trogiru i zwiedzanie zachwycającej starówki, wszystko pod okiem kwalifikowanej miejscowej przewodniczki.

Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną;

Dzień 10: powrót do miejsca wyjazdu w godzinach popołudniowych;

 

 

Świadczenia: Przejazd autokarem klasy LUX, 7 noclegów w Hotelu *** z basenem, wyżywienie HB(śniadania i obiadokolacje), dwie wycieczki, miejscowi przewodnicy, ubezpieczenie KL/NNW, opieka pilota, taksa klimatyczna;

 

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

- Šibenik i wodospady Krka –Zwiedzanie z miejscowym kwalifikowanym przewodnikiem najstarszego miasta słowiańskiego w Chorwacji z okazałą Katedrą Św. Jakuba wpisaną na listę UNESCO, następnie przejazd do Parku Narodowego Krka z malowniczymi wodospadami - możliwość kąpieli pod jednym z najbardziej okazałych wodospadów - Sradinski Buk, powrót statkiem do autokaru;

 

- Medjugorje - popularny ośrodek pielgrzymkowy w Europie znany przede wszystkim dzięki mającym się tutaj wydarzyć objawieniom maryjnym. Zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem, wejście na górę objawień.

 

- Dubrownik (Perełka Adriatyku) - Wspaniały spacer po zabytkowym Dubrowniku z miejscową przewodniczką. Czas wolny dla siebie ( możliwość kąpieli na pobliskiej paży z widokiem na starówkę, wejście na mury obronne, wjazd kolejką na wzgórze Srđ gdzie rozciąga się przepiękna panorama na całe miasto, zakupy na głównej ulicy Sratego Miasta w Dubrowniku - Stradun). Powrót w godzinach wieczornych na obiadokolacje.

 

- Mostar i wodospady Kravica - Zwiedzanie przepięknego kamiennego miasta leżącego na terenie Bośni i Hercegowinie, zapoznanie się z historią miasta, spacer z miejscowym przewodnikiem, następnie przejazd nad zapierające dech w piersiach wodospady Kravica ( możliwość kąpieli), powrót w godzinach wieczornych do hotelu na obiadokolacje.

 

- Fish Picnic - Rejs statkiem wzdłuż pobliskiego archipelagu na wyspę lawendy HVAR. Jest to wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego piękno, opalanie się, kąpiel, śpiew, dobre lokalne wina i świeżą, pieczoną rybę - wszystko w urokliwym otoczeniu dalmatyńskiego krajobrazu.

 

 

OPIS HOTELU:

Hotel Sunce zlokalizowany przy plaży, składa się z 35 pokoi rozmieszczonych w budynku głównym i dwóch budynkach bocznych. To co zdecydowanie przyciąga do tego hotelu to jego trzy baseny (dla dorosłych, dzieci i jacuzzi), restauracja a la cartez tarasem, na którym często grana jest muzyka na żywo.

 

Zobacz galerię wycieczki

Biuro Podróży All In Travel

Ul. F. Stefczyka 79, 32 - 070 Czernichów

tel. +48 880 370 707

rezerwacje@allintravel.pl

KONTAKT